Fetiş Ürünleri

Posted under Uncategorized On By admin

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse de rical kucakin üretilen henüz merasimsiz modelleri de mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının horya kaymasını kösteklemek kucakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde bayan vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya çıbanlandı. Ayrıca unutulmaya yüz tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri meydanda arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkucakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine harbi fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler deri dansında çiftlere eşlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biriyi kişi dergisinde bayan vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de mevzi almaya çıbanladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi mukaddema de başüstüneğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası başüstüneğu derece yufka olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişdüzgün keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kesimü imdi jartiyeri nazar boncuğu kıta olarak satmanın nispetle biriyi ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biriyi üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen takımı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak tedricen liberalleşmeye harbi revan seks oyuncaklarının satın düzenınmasıyla alakadar olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya mesafe iletmek kucakin hordakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içinde özellikleri açısından değişiklik gösterse de ana çıbanlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları nazar boncuğu başına veya bir partnerle her yaştan âdem evladı tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve dünya genelinde en çok satın düzenınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına göre seks oyuncakları yarım, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına göre ihtiyaç, hayata nitelik dâhil etmek kucakin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu veya mağazada aşina birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop aksatalerinde mahfi başüstüneğu kucakin satın düzenırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten sefa yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla kalmak temelı seks oyuncağı aksatalerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak bürümek, medarımaişetlevselliği karşı bili edinmeden satın bürümek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok safi yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek kucakin oylumlu çaba sarf etmelidirler. Hatta; imdi vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları kucakin seks shoplardan düzenışbilgiş henüz emeksiz ve erinçli olmaya çıbanladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks yaşantıında yaşanan problemlerın tartışılması, süjeşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı kucakin ihtiyaç olsada satın düzenımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına düşünce getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar afiyet problemi olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. özge taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete göre eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel gönenç düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop aksatalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, yaşantıına hareketlilık dâhil etmek, henüz düzgün bir orgazm kalmak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek kucakin sex shoplardan düzenışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan aksatai memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı yapılmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını bakmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında oylumlu vürutmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum harbi olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakadar aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri nazar boncuğu şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, medarımaişetleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun sefa haritasını çıkarmakta az çok patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona göre hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu medarımaişetin en emeksiz yolu. Hatta seks esnasında kaynatmak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve süjeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece keyifsiz edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzüğünün penisinizi sıkarken abesbürümek kucakin kucakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız yapın seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir pürüz tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz düzgün seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak düzgün bir seksin sonu eforlü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir