MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

Posted under Uncategorized On By admin

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve türlü dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı ağız ağıza karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez genel ağ sitesi üzerinden ilişkin taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat fail uygulama günce yüzlerce vakit dinlenerek yer çehreünde İslamiyet’in daha hızlı tanınmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla kuruluşlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde mekân haricinde yaşayan andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak mekân haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey kal ettiriyor. Eserin bu denli hatırlı başüstüneğu bilinmiş olduğu muhtevain uygulama ve öbür sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya gelmek isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça kal ettiren uygulama filhakika görülmeye porte. İnternet sitesi ağız ağıza hareketli uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda genel ağ sitesi ruzuşeb vüruttirilmekte ve kullanıma daha orantılı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çalışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde alıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en düzgün şekilde oyun edilmeye çalışılmaktadır.

Gün içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce in hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en düzgün şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu uygulama marketlerden baktığınız gün uygulamanın benekının ve indirilme orantıının ne denli yüce bulunduğunu görebilirsiniz. Buda düşünmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması kayranında filhakika hayırlı bir iş çıfamilyap insanlara en düzgün şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir