mobil ödeme bozdurma nasıl yapılır

Posted under Uncategorized On By admin

Taşınabilir ödeme sistemi, tüketici gruplarının aldatmaışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme para sistemi ile Ödeme üretmek isteyen eşhas, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip aldatmaışveriş işlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sebebiyle bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı kanal bakiyesi ise krediden düşüş yapılır. Bunun cepheı keşik iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle bile gerçekleştirilebilir. Bu işlemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği ayan mevcut kredi kartları kompradorlığı sebebiyle olabilir.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sebebiyle Satımlarda Artış Soruşturma
E-ticaret ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri makul bir oranda kişilere hitap paha. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden mevcut tüketici gruplarının aldatmaışveriş aldatmaışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı tüketici gruplarının kredi ve banka kartı yöntemi ile aldatmaışveriş yapmayı yeğleme ederken kredi kartı ve banka kartı namevcut eşhas ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya hareketli ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri yeğleme ederek aldatmaışveriş yamayı yeğleme paha.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya çıbanladığından itibaren bu sistemi kullanan çok zait özlük ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazensı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini giymek gerek. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek icabında hareketli ödeme sistemi görev kayran e- ticaret şirket bölgeleri ulaştığı hedef kitleye bir yeni set henüz eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satılarında artış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine görev vererek, hedef kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda henüz çok artış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir