mobil ödeme bozdurma nedir

Posted under Uncategorized On By admin

Mobil ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının aldatmaışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme akçe sistemi ile Ödeme yetiştirmek isteyen eşhas, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip aldatmaışdoneş meselelemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme sayesinde bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı geçek bakiyesi ise krediden düşüş yapılır. Bunun tarafı sıra iş yerlerinde tercih edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde de gerçekleştirilebilir. Bu meselelemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği kilitsiz küreksiz mevcut para kartları mutavassıtlığı sayesinde olabilir.

Mobil Ödeme Sistemi sayesinde Satımlarda Peşış Yakalama
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belli bir oranda kişilere hitap eder. İşletme yerlerinin garaz kitlelerinden mevcut yoğaltıcı gruplarının aldatmaışdoneş aldatmaışkanlıklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı yoğaltıcı gruplarının para ve vezneci kartpostalı yöntemi ile aldatmaışdoneş yapmayı tercih ederken para kartpostalı ve vezneci kartpostalı sıfır eşhas ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri tercih ederek aldatmaışdoneş yamayı tercih eder.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya esasladığından itibaren bu sistemi kullanan çok şu denli nüfus ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazensı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini harcamak gerek. Yani kısaca bahsetmek gerekirse taşınabilir ödeme sistemi vaziyet yer e- kâr firma yerleri ulaştığı garaz kitleye bir yeni tabur daha eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satımlarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine vaziyet vererek, garaz kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda daha çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir