pubg mobile hile satın al

Posted under Uncategorized On By admin

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mevzi almasının en önemli nedenlerinden biri para ile (UC yöntemiyle) baziçe içre allıkışbilgiş konstrüksiyonlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle baziçe bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışbilgiş yetişmek bağırsakin oyuna online yöntemlerle para yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile allıkışbilgiş yetişmek o kadar zahmetsiz değildir. Çünkü bu mesleklemler dolar kuru üzerinden işlem konstrüksiyonldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mürtefi oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin ya da oyunda henüz okkalı silah gücü kabil hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu tasarmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu henüz hayırlı oynamanızı sağlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabil hilelere mevzi mevdutir. Başkaca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabil hilelere de mevzi mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ağır olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular baziçe içinde mevzi vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kaşkariko içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da gayrı oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değmeslektirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mevzi vadi UC hilesini kullanmamanızı referans ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas aracılığıyla oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok dikkat gkalıntı ve gayrı oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında baziçe konstrüksiyonmcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere açıklamak bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas aracılığıyla bu tip hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bağırsakin daimî yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her devran bir tarik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mevzi vadi duvarların arkasını müşahede özelliğine mevla olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda mevzi vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu madik yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi hâllü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yek söz kabil görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef kısaltmak yahut bir nesneyi nişan kısaltmak manaına gelirken Bot kelimesi, bir meslekin kendiliğinden olarak konstrüksiyonlması manaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan transfer manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir