ucbasaktarim.com: En Uygun Tarım Makinaları

Posted under Uncategorized On By admin

Üçbaşak Ekincilik, kültür makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Kayırıcı Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri bâtınin ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yarar olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Isabetli aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını esenlayamaz. Yüzlerce yıl önce tüm insanlar ilkel kültür halletmeye başladı fakat günümüzde toplumun sadece çok ufak tefek bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını huzurlayacak zirai üretimle uğraşmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istek ve kültür dalünün derece derece çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuştur. Teknoloji ile yan yana vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, kendiliğinden ve yardımcı kültür makineleri üzere ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Antrparantez sadece kültür dalü değil, ülkenin ihracat hacmi de derece derece artmaktadır.

Üçbaşak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve mürtefi üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en dobra hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çtuzakışanı ile devim bilimi ve çelimlü in kaynağına ehil olan Üçbaşak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış mesabe sağlayıcı Üçbaşak Ekincilik; koyu Ar-Ge çtuzakışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını devamlı yükseltmektedir. Devamlı ilerleme ve sıfır günah üretim sistemi, Üçbaşak Ekincilik ürünlerinin hem vatan ortamında hem de vatan haricinde güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Ekincilik, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçbaşak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin yarar ve dengeli bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve harbi bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile nahak gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve velut bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde elan az efor tüketme ederek çok elan esenlıklı muamele yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın nahak olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok elan esenlıklı sözır ve toprağınızdan elan lüks kâr ve sebze elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan velut bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en eke gereksinimlerı olan gıda maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir öge bulunmaktadır.
Bu öge gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan velut meyvelar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Ekincilik olarak bir özge ürünümüz olan Traktör Kayırıcı Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden üstlenmek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da belirtik bir hendek haksına salmak bâtınin geniş olarak kullanılır. Kayırıcı yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Kayırıcı yükleyiciler ekseriyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden üstlenmek bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı üzere alanlara salmak bâtınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli ense yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıavratlabilir bir destelantı parçbirliı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değnöbettirilebilir ve birbir hayli ağababaşmanla da ferahletilebilir. Asıl üstelikşenler ekseriyetle hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çtuzakıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara göre nispetle bağan maliyetleri ve çok cephelilükleri de ense yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör ense yükleyiciler bâtınin tercih edilebilecek birbir hayli üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem de kalite olarak avantaj esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri dalünün önde mevrut üreticilerinden Üçbaşak Ekincilik’ın ense yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin cem ve balyalama nöbetlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu mimarilması nöbetlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yeygi muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği dönem efsaneviın mazotü ve etinden verim tuzakınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm besinleri tek seferde alabilir ve elan dobra beslenebilir. Yeygi karmanın mimarilması efsaneviın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek elan dobra beslenmesine böylelikle elan lüks verim almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Yeygi Kompozit Makinaları da Üçbaşak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Ekincilik olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu üzere en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi mimarisı verimli ve velut bir zirai üretim bâtınin eke avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı bâtınin önemli bir köprü nöbetlevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan dobra durumlara gelmesi bâtınin zirai ihracat noktasında Üçbaşak Ekincilik olarak tüm çtuzakışanlarımızın yardımsıyla yan yana
Üçbaşak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ile birlikte daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir